Zasób 1.svg

Jesteśmy niezależnymi, w 100% polskimi podmiotami, realizującymi inwestycje infrastrukturalne o różnej skali.

B Grupa od 2007 roku działa na polskim i europejskim rynku budowlanym, ciesząc się przy tym zaufaniem wielu kontrahentów. Naszymi klientami są firmy budowlane (generalni wykonawcy) i inwestorzy publiczni (GDDKiA, PKP PLK, zarządy dróg, gminy). 

W skład grupy wchodzą spółki: B2, B4 i B7. Realizujemy zadania zarówno oddzielnie, jak i wspólnie, korzystając z siły synergii, jaką umożliwiają nam posiadane zasoby ludzkie (wykwalifikowana kadra inżynierska i robotnicza), techniczne (zakłady produkcyjne, sprzęt)
i cenne doświadczenie.

Dbamy o bezpieczeństwo i komfort uczestników ruchu drogowego na obiektach mostowych. 

B2 jest producentem elementów konstrukcyjnych i wyposażenia obiektów mostowych (łożyska, urządzenia dylatacyjne), które odpowiadają za bezpieczeństwo i komfort przejazdu. Oprócz dostawy produktów oferujemy również usługi związane z ich montażem oraz remontami obiektów mostowych. Wykonujemy przeglądy obiektów mostowych oraz udzielamy ekspertyz technicznych. Działamy od 2010 roku i możemy pochwalić się ponad 500. zrealizowanymi kontraktami
w Polsce i Europie.
 

B2

B2 icon

Kim jesteśmy?

14
lat doświadczenia
lider rynku łożysk
i dylatacji
100%
polskiego kapitału
polskie surowce
i zakłady produkcyjne
certyfikowane wyroby
wysokiej jakości
krótkie terminy realizacji
indywidualne podejście projektowe

B4

B4 icon

Budujemy obiekty infrastrukturalne, elektrownie i elektrociepłownie oraz elementy architektury.
 

B4 jest firmą wykonawczą, zajmującą się budową obiektów mostowych, przemysłowych oraz małej architektury. Występujemy jako samodzielny wykonawca lub podwykonawca na większych inwestycjach. Od 2014 roku możemy pochwalić się realizacją kilkunastu dużych kontraktów. B4 jest firmą wykonawczą, zajmującą się budową obiektów mostowych, przemysłowych oraz małej architektury.
 

Kim jesteśmy?

10
lat doświadczenia
100%
polskiego kapitału
szeroki zakres podwykonawstwa
nietypowe i ambitne zadania inwestycyjne

Podejmujemy się nietypowych
i ambitnych wyzwań z wielu dziedzin budownictwa 

B7 zajmowała się dotąd wykonawstwem w zakresie budownictwa mostowego, kubaturowego i energetycznego. Powstaliśmy jako pierwsza spółka B Grupy, bo już w 2007 roku. Jesteśmy laureatami kilku prestiżowych nagród za wzorcową realizację wielu inwestycji oraz osiągnięte wyniki finansowe. B7 zajmowała się dotąd wykonawstwem
w zakresie budownictwa mostowego, kubaturowego i energetycznego.

Powstaliśmy jako pierwsza spółka B Grupy, bo już w 2007 roku. Jesteśmy laureatami kilku prestiżowych nagród za wzorcową realizację wielu inwestycji oraz osiągnięte wyniki finansowe. 
 

B7

B7 icon

Kim jesteśmy?

17
lat doświadczenia
100%
polskiego kapitału
szeroki zakres działalności
nowoczesne metody budowy
banner
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.