Aktualności

Diamenty Forbesa 2024 dla B2

Mamy przyjemność poinformować, że firma B2 Sp z o.o. otrzymała wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbesa 2024 w kategorii przedsiębiorstw o przychodach od 5 do 50 mln PLN. Znaleźliśmy się grupie firm z województwa mazowieckiego, które wykazały dynamiczny wzrost przychodów w ostatnich latach.
Diamenty Miesięcznika Forbes to jeden z topowych rankingów wśród firm prywatnych działających w Polsce. Jego celem jest identyfikacja przedsiębiorstw, które osiągnęły najwyższy średni roczny wzrost wartości. Zestawienie oparte jest o szwajcarską metodę wyceny spółek, a wśród kluczowych kryteriów poddawanych ocenie, znalazły się między innymi wyniki finansowe, wartość majątku, historia płatnicza oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych. Do sporządzenia wyceny posłużyły natomiast dane uwzględniające m.in. poziom sprzedaży, zysk netto, wartość majątku trwałego, należności oraz nakłady na inwestycje.

Bardzo dziękujemy za to prestiżowe wyróżnienie. Jest to dowód ciągłego rozwoju i wynik olbrzymiego wkładu pracy naszych pracowników, a także wskaźnik ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym. W przeszłości spółka B2 była nagrodzona również tytułem „Gazela Biznesu”.
Diamenty Forbesa 2024 dla B2

B2 wykonawcą remontu mostu w Górze Kalwarii

Firma B2 została wybrana wykonawcą remontu Mostu Nadwiślańskiego Urzecza w ciągu drogi krajowej nr 50 w Górze Kalwarii. Zadanie obejmuje m.in. wymianę urządzeń dylatacyjnych, ułożenie nowej nawierzchni na obiekcie i dojazdach, naprawę systemu odwodnienia. Prace prowadzone są z wyłączeniem jednego pasa ruchu, przy utrzymaniu ruchu wahadłowego.

W ramach kontraktu prace remontowe będą prowadzone również na wiadukcie w ciągu drogi krajowej nr 12 nad linią kolejową Radom-Dęblin w miejscowości Rajec oraz na moście w ciągu drogi krajowej nr 61 w miejscowości Kordowo.

Wartość zamówienia wynosi 10 432 567,60 zł, a termin realizacji 7 miesięcy.
news-03a.jpg
news-03b.jpg
news-03c.jpg
news-03d.jpg
banner
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.