B7 B2 B4

B Grupa skupia trzy spółki branży inżynieryjnej: B7, B2 i B4. Wszystkie z nich to firmy z kapitałem w całości polskim. Zespół założycielski stanowią inżynierowie z wieloletnim doświadczeniem projektowym i wykonawczym, którzy swoją karierę zawodową zaczynali w największych firmach budowlanych i biurach projektowych w Polsce.

Firma B7 Sp. z o.o. działa na rynku od 2007 roku i jest najstarszą w Grupie. Główne obszary jej działalności to wykonywanie projektów i czynności technologicznych w zakresie obiektów kubaturowych i mostowych, tj.: nasuwanie podłużne i poprzeczne, sprężanie konstrukcji betonowych, montaż segmentów betonowych i stalowych, wykonywanie konstrukcji cięgnowych i wieszaków, podwieszanie obiektów mostowych.

Gazele Biznesu 2013 dla B7 Sp. z o.o.

W 2014 r. firma B7 Sp. z o.o. została nagrodzona tytułem Gazeli Biznesu, rankingu organizowanego przez Puls Biznesu. Tym samym spółka dołączyła do grona najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce.

W 2010 r. działalność rozpoczęła B2 Sp. z o.o. W ciągu kilku stała się jedną z wiodących firm zajmujących się dostawą i montażem łożysk mostowych i urządzeń dylatacyjnych. Posiadamy doświadczenie w dostawie produktów do krajów UE jak i poza granice Wspólnoty.

Oferta B2 obejmuje łożyska garnkowe, elastomerowe i soczewkowe oraz modułowe i palczaste urządzenia dylatacyjne. Jako jedni z nielicznych na rynku oferujemy hybrydowe modułowe urządzenia dylatacyjne, wykonane częściowo ze stali nierdzewnej. Wszystkie nasze produkty wytwarzane są w polskich zakładach produkcyjnych, zgodnie z wydanymi dokumentami jakościowymi (aprobaty techniczne i certyfikaty zgodności z normami europejskimi). Realizujemy również prace remontowe związane z podnoszeniem obiektów, wymianą i rektyfikacją łożysk, wymianą urządzeń dylatacyjnych i iniekcją konstrukcji betonowych.

B4 Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 2014 r. Firma zajmuje się wykonywaniem specjalistycznych prac związanych z budową i przebudową obiektów mostowych.